Інтернет. Вчись себе захищати

2018-06-18


Інтернет - цікавий і багатосторонній світ, в якому можна знайти інформацію про свої захоплення, підготуватися до уроків, спілкуватися з друзями та родичами, живучи на різних кінцях світу, дивитися фільми та мультфільми, грати в цікаві ігри. Але, як і в звичайному світі, крім доброго і корисного, в Інтернеті є небезпеки, які можуть принести в шкоду дітям.


Щоб почуватися в ньому затишно і безпечно, в Тростянецькій публічній бібліотеці, для дітей шкільних таборів СШ№5 та СШ№3 була проведена година безпеки «Інтернет. Вчись себе захищати»


Від бібліотекаря Валентини Гладун присутні отримали уявлення про те, де і з чого починався Інтернет, які популярні послуги надає всесвітня мережа на сьогоднішній день, як і за допомогою яких інструментів здійснюється пошук інформації; поговорили про технології безпечної роботи в мережі, безпечному спілкуванні, про загрози мережі Інтернет, познайомилися з безпечними і пізнавальними сайтами для дітей. Учні з величезним задоволенням створювали свою інформаційну павутину, відповідали на запитання вікторини «Продвинутий користувач», відгадували інформаційні загадки.


А потім на школярів чекали розважальні ігри та конкурси,

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi