Ти крутий! Ти читаєш! І драйвово відпочиваєш!

2018-06-11

Щоб літні канікули пройшли весело і цікаво - потрібні справжні друзі! Тільки з вірними друзями, де б ти не був, канікули стануть незабутніми! А найкращі друзі дитини - це книги! Хто сказав, що в бібліотеці повинно бути тихо? Тільки не в Тростянецькій публічній бібліотеці і тим більше не під час літніх канікул!

Сьогодні читальна зала бібліотеки перетворилася на веселий острів сміху, гумору та позитиву, бо тут відбувся бібліо-крос «Ти крутий! Ти читаєш! І драйвово відпочиваєш!». А учасниками нашого заходу стали розумні, привітні, читаючі, активні учні 3-4-х кл. пришкільного табору СШ №5.

Діти знаходили вірні відповіді до запитань вікторини, брали активну участь у конкурсах і розвагах. Літературна вікторина «Весела подорож з героями книжок» допомогла присутнім згадати не тільки улюблених літературних героїв, а й авторів. Дітей зацікавили книги, представлені на книжковій виставці–інсталяції «Літо - час читати цікаві книги», які можна почитати під час літніх канікул.