Літнім читанням настала пора - радіє малеча і вся дітвора

2018-06-05

Прийшов час літніх канікул, нових вражень, знайомств і відкриттів. Кращий дитячий відпочинок - це яскраве, незабутнє і пізнавальне дозвілля. А щоб зануритися в цей дивовижний світ, потрібно всього лише відвідати публічну бібліотеку.

Всі діти люблять несподіванки, чудеса і розважальні програми. Бібліотекар Валентина Гладун виконала їхні мрії, провела для користувачів, першачків з пришкільного дитячого табору школи №5 пазл літературних розваг «Літнім читанням настала пора - радіє малеча і вся дітвора». Діти вирушили в дорогу за новими книжковими враженнями та дивовижними літературними відкриттями.

Маленьких читайликів чекала зустріч з улюбленими героями книжок, веселі вікторини, ігри, загадки, смішинки, цікаві новинки дитячої літератури, періодики.

Бібліотекар познайомила малечу з книгами, які знаходяться на книжковій виставці-інсталяції «Літо - пора читати цікаві книги». В бібліотечному кінозалі діти з задоволенням переглянули улюблені мультфільми.