Свята Пасха йде до хати, будем Великдень стрічати

2018-04-05

Під такою назвою напередодні найвеличнішого і найголовнішого християнського свята Великодня в Тростянецькій публічній бібліотеці пройшов День інформації.

Для користувачів книгозбірні бібліотекарі підготували книжкову виставку-інсталяцію «Дзвонять дзвони Великодня»

У святково прикрашеній читальній залі для відвідувачів була проведена мозаїка народознавчих традицій «Світлий празник Великодній». Присутні дізналися історію виникнення свята, його звичаї, традиції, обряди. Учасники заходу активно обговорювали нові рецепти пасхальної випічки та що покласти до великоднього кошика. Під час перегляду мультимедійної презентації «Великдень: традиції і повір’я» користувачі ознайомилися з легендами , прикметами, пов’язаними з цим святом.

Біля виставки духовності бібліотекарі провели огляд літератури «Пасхальні барви». Користувачі Бібліо-Інтернету здійснили web-мандрівку «Світле Христове Воскресіння у різних країнах світу», яку їм запропонували працівники бібліотеки.

Нехай яскраве світло цього великого свята осяє весь світ, подарує надію, радість і щастя людям.