До книг на гостини мчать малята безупинно

2018-03-23

Незвичайними книжковими іменинами завершився Всеукраїнський тиждень дитячого читання у Тростянецькій публічній бібліотеці. День п’ятий -«Літературна п’ятниця» пройшов у читальній залі книгозбірні.

Літературний локомотив «До книг на гостини мчать малята безупинно» бібліотекар Валентина Гладун провела для школярів міста. Ведуча познайомила дітей з кращими зразками української та світової літератури, які відзначають у цьому році ювілей. Ювілярами стали «Наталка Полтавка», «Енеїда» І.Котляревського, «Мина Мазайло» М.Куліша, «Тореадори з Васюківки» В.Нестайка, «Маленький принц» А.Сент-Екзюпері, «Украдене щастя» І.Франка, «Острів Скарбів» Р.Стівенсона та багато інших. Кожна книга-ювіляр була представлена цікавим оглядом, презентацією, дотепною загадкою. Діти взяли участь у літературній вікторині «Кольори ювілейних книг».

Література розміщена на книжковій виставці-інсталяції «З днем народження, ювіляри!». Виставка-незвичайна! Тому що зібрані в ній святкові книги і книжковий святковий торт. У кожної книги свій характер, доля і свій шлях до читача.


Бібліотекар запропонувала користувачам бібліотеки зробити свій подарунок нашим ювілярам: прочитати якомога більше книг з виставки.

Кiлькiсть переглядiв: 51

Коментарi