Книжка відкривається-мандрівка починається

2018-03-26

Настали весняні канікули - час нових вражень, знайомств і відкриттів. Канікули – це час відпочинку, а також вільний час для читання улюблених книжок і творчості.Загадки, нові відкриття, пересування в просторі та часі, пошук скарбів - все це подарувала учням 1-3-х класів ЗОШ №4 бібліотекар Тростянецької публічної бібліотеки Валентина Гладун під час години подиву «Книжка відкривається-мандрівка починається». Наші юні гості здійснили захоплюючу подорож в загадковий книжковий світ, де відбуваються найнеймовірніші чудеса. Діти відгадували каверзні загадки, відповідали на запитання літературної вікторини, брали участь у конкурсах і іграх, дивились улюблені мультфільми. Крім цього, малечі був запропонований цікавий огляд нових книг «Літературні смаколики» біля книжкової виставки-колаж «Наші новинки- книжкові родзинки». Школярі отримали позитивні емоції від зустрічі з добре знайомими та новими літературними героями.