Живий у правді віковій, в піснях і слові «Заповіту»

2018-03-05

/Files/images/bhhjk.PNGУ Тростянецькій публічній бібліотеці поетичним марафоном «І став для нас Шевченко заповітом» відкрилися Шевченківські дні, які щорічно проводить бібліотека до дня народження великого генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка. До участі в заході були залучені старшокласники спеціалізованої школи № 2.

Бібліотекарі розказали про роль Шевченкового слова у формуванні національної свідомості українців. Учні із задоволенням переглянули відео презентацію про цікаві факти з життя поета.Молодь продемонструвала знання Шевченкової поетичної спадщини, взявши участь у поетичному марафоні. Вірші декламували Ксенія Міщенко, Катерина Давидова, Анна Шимко, Владислава Цілуйко, Єлізавета Бугай, Ярослав Костенко, Владислав Швець, Олександр Стадніченко, Наталія Фаізова, Олександр Нарожний, Дар’я Могилка, Олександр Ященко, Олена Бриксіна.

У ці березневі дні в бібліотеці діє виставка – свято «Кожну весну, неначе сонце сходить, в свою річницю йде до нас Тарас». Всі бажаючі можуть познайомитися з літературою про Шевченка-поета, Шевченка-художника, Шевченка-громадського діяча, та з його поетичними творами.

Кiлькiсть переглядiв: 227

Коментарi