Святкуємо найромантичніше свято разом з бібліотекою!

2018-02-14

/Files/images/AM_3048.JPG

Романтичне свято всіх закоханих – День Святого Валентина в черговий раз об’єднало тростянецьку молодь з інвалідністю.

У цей засніжений лютневий день затишна зала ресторану «Круглий двір» зібрала молодих людей на святковий вечір «Вічна казка кохання», організований бібліотекою у партнерстві з Центром соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді. Ведучі заходу запропонували учасникам сучасну креативну програму. Справжній «бум» викликали у молоді розважально-ігрові конкурси, які супроводжувалися влучними коментарями, жвавими емоціями, сміхом та оплесками.

Тепла й душевна атмосфера панувала в залі упродовж всього свята. Всіх гостей пригостили запашним чаєм і солодощами.

«Сьогоднішнє свято є підтвердженням того, що дійсно, за п’ять років роботи з людьми з інвалідністю, наша бібліотека зуміла їх згуртувати», - підсумувала присутня на заході методист Тростянецької публічної бібліотеки Ольга Лук’янова. «І я вважаю, що зробити сьогоднішній день для особливої молоді особливим нам і нашим партнерам вдалося. Щасливі посмішки на обличчях учасників свята стали справжньою нагородою для нас».