Свята наближаються

2017-12-29

/Files/images/opftf.JPG

В переддень Нового 2018 року люди поважного віку зібралися в читальній залі районної бібліотеки для новорічного святкування.

Працівники бібліотеки та відділення районного територіального центру соціального обслуговування населення привітали всіх присутніх з наступаючим Новим роком і провели для них святкову шоу-програму з привітаннями від Діда Мороза та Снігуроньки, влаштувавши справжню розважальну програму. Це дійство було наповнене радістю, передноворічним хвилюванням, піднесеним настроєм.

Атмосферу свята підсилила концертна програма українських пісень у виконанні учасників самодіяльного ансамблю «Надвечір’я».

Цього ж дня в Інтернет-залі бібліотекарі запропонували молоді здійснити он-лайн-мандрівку «Подорож в країну новорічну», познайомивши їх із традиціями і звичаями зустрічі Нового року в країнах світу.