День нової книги в бібліотеці

2017-12-22

Кожна нова книга в бібліотеці – це подія, це завжди приємний сюрприз.

22 грудня на абонементі та в читальній залі районної бібліотеки пройшов День нової книги, мета якого – ознайомити користувачів із новинками літератури, які книгозбірня отримала наприкінці 2017 року. Протягом всього Дня відвідувачі бібліотеки знайомилися з книжковими виставками нових надходжень «Від сторінки до сторінки – презентуємо новинки» та «Краєзнавство Тростянеччини».

Із цікавістю вони прослухали бібліоекскурс «Лабіринти сучасної української та всесвітньої літератури», літературний калейдоскоп «Читай наше – шануй рідне!», які для них підготували і провели бібліотекарі абонементу Алла Новікова і Віра Буян. Під час цих заходів користувачі мали змогу відкрити для себе нові літературні імена: Люко Дашвар, Світлана Талан, Ярослав Яріш, Валентин Чемерис, Євген Положій, Юрій Винничук, Едіт Несбіт, Люсі-Мод Монтгомері та інші.

Активні читачі бібліотеки розповіли і поділилися враженнями про вже прочитані новинки.

Бібліограф Зоя Каруна зробила бібліографічний огляд краєзнавчої літератури.

Запрошуємо всіх до нашої бібліотеки і сподіваємося, що нові книги сподобаються, принесуть задоволення нашим користувачам.