Бібліотекарі готуються до звіту та планують роботу на наступний рік

2017-12-11

Традиційно, в кінці року в районній бібліотеці відбувся семінар-практикум «Актуальні аспекти планування роботи бібліотек». Учасниками навчання стали бібліотечні працівники району.

На семінарі докладно і чітко було визначено пріоритетні напрями роботи бібліотечної галузі району на наступний рік, надані рекомендації щодо подачі звіту за 2017р.

Торкнулися питань планування бюджету та нормування робочого часу на основні процеси роботи в бібліотеці, виконання робіт по пересистематизації бібліотечних фондів з ББК на УДК

Були також висвітлені проблеми, що пов’язані з переходом бібліотечних установ в об’єднані територіальні громади.

Закінчися семінар творчим спілкування, під час якого бібліотечні фахівці мали змогу обмінятися думками, досвідом та обговорити важливі завдання щодо обслуговування користувачів у сільській місцевості.