Бібліотекарі приєднались до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

2017-11-29

/Files/images/SAM_1914.JPG

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

До цієї акції приєдналася й Тростянецька центральна районна бібліотека. Бібліотекарі в центрі міста провели інформаційну компанію щодо підвищення обізнаності населення з питань попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми. Вони роздавали пересічним перехожим листівки-рівності з номерами національної «гарячої» лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації та національної дитячої «гарячої» лінії, щоб якомога більше людей усвідомили масштаби проблеми жорстокості у сім’ях і не боялись відстоювати свої права.