У бібліотеці славили воїнів – захисників

2017-10-13

/Files/photogallery/IMG_7242.JPG

Напередодні Дня захисника України в районній книгозбірні славили воїнів-захисників, які в різні часи боронили рідну землю від ворога.

Зі старих сімейних альбомів бібліотекарі дістали світлини своїх дідів, які в роки Другої світової війни захистили світ від фашизму та розповіли про них.

Гідними спадкоємцями справи своїх предків є сучасні воїни-захисники. На жаль, багато з них загинуло. Серед них і герої – тростянчани, що посміхалися до кожного зі світлин. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять полеглих героїв.

Про свого сина – воїна Євгена Замулу, який майже два роки боронив східні кордони України, розповіла мати Тетяна Замула.

Приємний настрій подарували усім учасники самодіяльного ансамблю «Надвечір’я», які виконали українські пісні.