Не читанням єдиним…

2017-09-25

/Files/images/IMG_7178.jpg

Бібліотечними послугами, які згуртовують, розважають, розвивають громаду вже нікого не здивуєш. У бібліотеці чого тільки нема: і курси комп’ютерної грамотності, і курси з вивчення англійської мови, і різноманітні клуби за інтересами, а вже заходів, то їх і не перерахувати.

А днями бібліотечна світлиця, щойно відремонтована та облаштована, ледь вмістила всіх бажаючих співати. Компанія користувачів літнього віку виявила бажання об’єднатися у дозвіллєвий клуб, щоб заповнити свій вільний час та насолоджуватись улюбленою справою. Ініціатором створення такого об’єднання за інтересами стала Надія Яценко – дуже творча людина, ветеран сцени, давня прихильниця бібліотеки. На першому засіданні обговорили організаторські моменти та домовились про подальшу роботу.