Конституція України - новий відлік часу

2017-06-26

/Files/images/1 (1).PNG

Напередодні Дня Конституції України в читальній залі бібліотеки було організовано експрес-виставку «Конституція України - новий відлік часу». На ній представлені матеріали, які відображають важливі історичні моменти конституційного процесу в Україні від маловідомих сторінок Конституції Пилипа Орлика до Конституції незалежної України; книги з історії правової культури українського суспільства, державної символіки та конституційного права; матеріали з основ демократії та питань конституційної реформи.

Біля книжкової виставки з молодими користувачами читальної зали бібліотекарі провели прес-діалог на тему «Конституція і держава».

І зовсім нікого не здивував той факт, що День Конституції України – це єдине державне свято, яке закріплене в самій Конституції в статті 161-й. Кожен, хто хоче, щоб у суспільному Домі-Державі всі жили щасливо, повинен добре знати Конституцію своєї Держави, розуміти її, виконувати і боронити.