Година витонченої словесності

2017-05-24

У вас мудрість вічна і любов жива…

А хтось же вас народжував, слова,

Хтось ті суцвіття звуків винаходив,

Що стали потім мовами народів.

Станіслав Тельнюк

Все далі й далі час віддаляє нас від того періоду, коли виникли мова, письмо, але зацікавленість до тих подій не згасає й досі.

24 травня до Дня слов’янської писемності і культури бібліотекарі районної бібліотеки провели для учнів 7-б класу спеціалізованої школи № 5 годину витонченої словесності «Джерела духовності: від Кирила та Мефодія – до наших днів».

Під час заходу школярі здійснили подорож у світ слов’янської писемності та культури, ознайомились із відомостями про слов’янських просвітителів Кирила і Мефодія, із тим , як взагалі виникла словесність і наша рідна українська мова, бо вона є однією із слов’янських мов.

У цей день хочеться віддати шану і сказати : «Вічна пам’ять і вічна слава братам Кирилу і Мефодію»