Дорога в професію починається з мрії

2017-04-24

/Files/photogallery/IMG_6619.JPG

Вибір майбутньої професії – завжди важке рішення, проте воно мало не найважливіше у житті.

Батьки і діти вже зараз починають думати над тим, якій професії присвятити майбутнє, який навчальний заклад обрати для реалізації мрій та амбіцій, скільки коштує навчання і т.д. Адже слід не лише обрати, але й подумати наскільки дана професія користується попитом на ринку праці.

Бібліотека також не стоїть осторонь цих питань. На юнацькому відділі для підлітків оформлена книжкова виставка - аукціон професій «Мрії, робота, поклик», мета якої ознайомити старшокласників із різноманіттям професій, визначити значущість обраної професії, виховати повагу до різних типів діяльності.

Дана виставка допоможе юнакам і дівчатам орієнтуватися у безмежному світі професії і знайти свою, найкращу, наймилішу.

Завітайте до бібліотеки, перегляньте книги, що неодмінно стануть порадниками у виборі професії.