Будьмо знайомі у книжковому домі

2011-11-22

/Files/images/491.jpg

Із появою в районній бібліотеці для дітей комп'ютерів та створення лялькового театру-книги користувачів у бібліотеці збільшилося: тут цікаво і весело дітворі. Бібліотека пропонує дітям медіа-мікс. Досить клацнути мишкою, і кожен із них може шукати книги, або в чаті обмінятися думками щодо щойно переглянутих відео. Діти найчастіше шукають в Інтернеті інформацію для дозвілля: музику, сторінки фанатів чи комп'ютерні ігри. Використовують Інтернет для написання шкільних рефератів.

За словами в. о. директора КЗ «Тростянецька централізована бібліотечна система» Раїси Михайлюченко, у залученні дітей до читання з урахуванням їх інтересів, індивідуальних та вікових особливостей перевага надається ігровим формам роботи з використанням лялькового театру книги. Віднедавна у юних читачів з'явилась можливість не тільки слухати про казкових героїв, а й переглянути цікаві спектаклі-мініатюри. Знайомство дітей з книгами та бібліотекою через ляльковий театр допомагає краще її популяризувати.

Бібліотекарі Ніна Бєльська та Валентина Гладун пропонують багато цікавих і пізнавальних заходів для дітей шкіл міста. На минулому тижні для учнів перших класів шкіл №1 і №5 проведені: екскурсія-гра “Бібліознайко запрошує”, пізнавальний калейдоскоп “Цікаво про бібліотеку”, які супроводжувалися показом лялькових вистав “З Незнайком в Читай-місто”, “О царице книге и волшебном зеркале”, “Зустріч з Незнайком в книжковій оселі, а в нашій оселі — всі діти веселі”.

Крім цього, діти завжди можуть самостійно долучитися до друкованого слова: переглянути цікаві журнали, книжки, отримати корисну інформацію. Одним словом, бібліотека пропонує свої послуги як інформаційний та комунікаційний центр для задоволення інтересів юних читачів.